Pieteikums numerācijas datubāzes piekļuvei

VAS "Elektroniskie sakari" numerācijas datubāze

VAS “Elektroniskie sakari” pārvalda numerāciju, lai nodrošinātu to racionālu un efektīvu izmantošanu. Numerācijas pārvaldības vajadzībām VAS “Elektroniskie sakari” uztur Valsts informācijas sistēmu - numerācijas datubāzi, kas satur Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas reģistrēto informāciju par numerācijas lietošanas tiesībām un elektronisko sakaru komersantu iesniegto informāciju par numerācijas izmantošanu un numura saglabāšanas pakalpojuma rezultātu.

Informācija numerācijas datubāzei iesniedzama atbilstoši Ministru kabineta 2022.gada 15. novembra noteikumos Nr.715 “Numerācijas pārvaldīšanas kārtība” noteiktajam. Jāņem vērā, ka numerācijas datubāzē pieejamā informācija ir primārais avots ikgadējās valsts nodevas par numerācijas lietošanas tiesībām apmēra noteikšanai. Nodeva tiek aprēķināta atbilstoši Ministru kabineta 2022.gada 15.novembra noteikumos Nr.714 “Noteikumi par numerācijas lietošanas tiesību ikgadējo valsts nodevu”  noteiktajam.

Numerācijas datubāze ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem. Lai iegūtu piekļuves datus numerācijas datubāzei, nepieciešams aizpildīt pieprasījumu. Pieprasījuma paraugs pieejams šeit.

Neskaidrību un jautājumu gadījumā par numerācijas datubāzes izmantošanu, piekļuves nosacījumiem, iesniedzamo informāciju un termiņiem lūdzam sazināties ar ekspertu numerācijas pārvaldības un projektu jautājumos Guntaru Sviķi pa tālruni 67333034, e-pasts: ndb@vases.lv.