Nacionālā līmeņa sadarbības partneri ir valsts un pašvaldību iestādes un institūcijas, nevalstiskais sektors, dažādas asociācijas, nozares profesionāļi un eksperti, plašsaziņas līdzekļi un uzņēmēji, kā arī radiofrekvenču spektra galalietotāji.
Galvenie nacionālie sadarbības partneri:
Viedās administrācijas un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir mūsu uzņēmuma - VAS Elektroniskie sakari - kapitāla daļu turētājs. VARAM ir vadošā valsts pārvaldes iestāde vides aizsardzības, reģionālās attīstības plānošanas un koordinācijas, pašvaldību attīstības un pārraudzības, kā arī digitālās transformācijas jautājumos.
Satiksmes ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde transporta un sakaru nozarē.
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators) ir institucionāli un funkcionāli neatkarīgs, pilntiesīgs, autonoms publisko tiesību subjekts, kas realizē sabiedrisko pakalpojumu regulēšanu enerģētikas, elektronisko sakaru, pasta, ūdenssaimniecības nozarēs, depozīta iepakojuma un sadzīves atkritumu apsaimniekošanas nozarē
Patērētāju tiesību aizsardzības centrs ir valsts pārvaldes iestāde Ekonomikas ministrijas pārraudzībā, kas īsteno patērētāju tiesību un interešu aizsardzību.
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome ir neatkarīga pilntiesīga autonoma institūcija, kas atbilstoši savai kompetencei pārstāv sabiedrības intereses elektronisko plašsaziņas līdzekļu jomā.
Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija apvieno telekomunikācijas nozares vadošos uzņēmumus un organizācijas, kā arī IKT profesionāļus
Latvijas Tirgotāju asociācija, kuras uzdevums ir uzdevums - sekmēt savu dalībnieku uzņēmumu nostiprināšanos un attīstību.
Latvijas Interneta asociācija ir sabiedriska organizācija, kas apvieno 18 uzņēmumus, kas darbojas elektronisko sakaru jomā un ir ieinteresēti interneta vides attīstībā Latvijā.
Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija, kurā apvienojušies uzņēmumi, pētniecības un izglītības iestādes, kas darbojas Latvijā elektronikas un elektrotehnikas, optisko iekārtu, informācijas tehnoloģijas un elektronisko sakaru, aizsardzības aprīkojuma, aviācijas un kosmosa tehnoloģiju jomās.
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs ir tiešās pārvaldes iestāde, kas pilda likumā noteiktās funkcijas korupcijas novēršanā un apkarošanā, kā arī kontrolē politisko organizāciju (partiju) un to apvienību finansēšanas noteikumu izpildi un pārbauda, kā tiek ievēroti ierobežojumi, kas noteikti priekšvēlēšanu aģitācijai.
Rīgas Tehniskā universitāte ir augstākās tehniskās izglītības iestāde, kurā sagatavo topošos inženierus tādās nozarēs kā arhitektūra un būvniecība, ekonomika, enerģētika, elektrotehnika un elektrotehnoloģijas, fizika u.c.
Transporta un sakaru institūts ir lietišķo zinātņu universitāte, kura nodrošina kvalitatīvu izglītību, un kura specializējas lietišķo pētījumu jomā.
Elektronikas un datorzinātņu institūts ir valsts zinātniskais institūts, kas veic fundamentālus un lietišķus pētījumus Latvijas viedās specializācijas stratēģijas (RIS3) “Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas” un “Viedie materiāli, tehnoloģijas un inženiersistēmas” jomās
Ventspils Augstskola, kurā darbojas Ekonomikas un pārvaldības, Tulkošanas studiju un Informācijas tehnoloģiju fakultāte.