Radioamatieru seminārs

Tuvplānā - radioamatieris noskaņo radiosignālus uztverošo aparatūru uz vajadzīgo frekvenci

Ko mēs piedāvājam?

Mēs piedāvājam ikvienam, kas vēl tikai interesējas par radioamatierismu, vai vēlas pilnveidot jau esošās zināšanas radioamatierismā, apmeklēt Radioamatieru semināru.

Semināra dalībniekiem ir iespēja iegūt informāciju par radioamatieru dienestu, kā arī pārbaudīt savas zināšanas, kārtojot radioamatieru eksāmenu testa režīmā. Papildus tam, semināra noslēgumā tiks demonstrēts radioamatiera praktiskais darbs ēterā.

Semināra dalībniekiem kā izdales materiāls tiek izsniegta mūsu pašu inženiera un radioamatiera ar vairāk nekā 50 gadu pieredzi Jurija Baltina sarakstīta grāmata “RADIOAMATIERISMS un AMATIERU RADIOSAKARU PRAKSE” jautājumos un atbildēs” (izdruka mīkstajos vākos).

 

 

Kam tas ir domāts?

Jaunajiem radioamatieriem, kā arī radioamatieriem ar pieredzi.

Ieguvumi

  • Iespēja iegūt un pārbaudīt savas zināšanas radioamatierismā;
  • Kvalitatīva sagatavošanās radioamatiera eksāmenam;
  • 3h laikā strukturētā veidā tiek izstāstīta būtiskākā informācija;
  • Kvalitatīvs izdales materiāls;
  • Apliecinājums par dalību seminārā.

Cena (t.sk., PVN 21%)

35,00 eur

Pakalpojuma pieteikšana

Piesakiet pakalpojumu, aizpildot pieteikuma anketu radioamatiera semināram un nosūtiet to uz vases@vases.lv vai zvanot pa tālruni +371 26562333.

Dalība seminārā tiks apstiprināta pēc samaksas veikšanas uz VAS "Elektroniskie sakari" norēķinu kontu, maksājuma mērķī norādot šādu informāciju "Vārds, Uzvārds, Radioamatieru seminārs dd.mm.gggg."

VAS Elektroniskie sakari norēķinu rekvizīti:

Reģistrācijas Nr. 40003021907

AS "Citadele banka", kods: PARXLV22
Konta Nr. LV14PARX0000231601015

AS "DNB banka", kods: RIKOLV2X
Konta Nr. LV38RIKO0002010027504

AS "Swedbank", kods: HABALV22
Konta Nr. LV76HABA000140J045890


Uzmanību!

Tehnisku iemeslu dēļ šobrīd nenodrošinām Radioamatieru semināru organizēšanu. Par semināru atsākšanos informēsim. Tie, kas, nolēmuši kļūt par radioamatieriem, meklē informāciju par radioamatieru dienestu vai, gatavojoties radioamatieru eksāmenam, vēlas papildināt savas zināšanas radioamatierismā, aicināti kā izziņas avotu izmantot J.Baltina grāmatu “Radioamatierisms un amatieru radiosakaru prakse jautājumos un atbildēs”. Grāmatas digitālā versija atrodama šeit

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!


Plašāka informācija par radioamatieru dienestu